Корзина
40 отзывов
+38(067)748-94-96
Производители
Контакты
Юридическая консультация Адвокат Киев — 20 лет судебной практики
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380677489496
+380949265792
+380443618792
Адвокат Киев
УкраинаКиевработаем во всех районах Киева - прием в офисах и выезд адвокатов
648-578-883
advokatkieva
Карта

лише 9,2% суддів відповіли ствердно на питання, чи довіряє суспільство судовій владі

лише 9,2% суддів відповіли ствердно на питання, чи довіряє суспільство судовій владі

Так, лише 9,2% суддів відповіли ствердно на питання, чи довіряє суспільство судовій владі.

Ще 20,8% суддів вважають, що суспільство судам не довіряє, а 70% опитаних вважають, що їм довіряють частково. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Центром Разумкова.

У профільному парламентському комітеті результати моніторингу серед суддів здивування не викликали.

«Коли я спілкуюся з суддями, вони кажуть, що їм соромно зізнаватися, що вони працюють в суді», — сказав «КоммерсантЪ-Украина» перший заступник комітету Верховної ради з питань правосуддя Юрій Кармазін.

Опитування також показало, що багато суддів стикалися з прямим тиском на свою діяльність. Більшість респондентів на ці питання відповідали негативно, однак при цьому знайшлися серед них і ті, які зізналися, що стикалися з тиском з боку представників виконавчої влади (20,8%), представників законодавчої влади (17,3%), прокурорів (18, 5%), а також з боку керівників своїх судів (11,9%) і судів вищих інстанцій (11%).

«Можна констатувати посилення впливу представників законодавчої та виконавчої влади на суддів вищих і апеляційних судів при розгляді конкретних судових справ. Існує загроза створення нової системи політичного впливу на суддів за допомогою позапроцесуального тиску на них представників судів вищих інстанцій», — йдеться в результатах моніторингу.

Результати моніторингу незалежності суддів, проведеного Центром суддівських досліджень за ініціативою Ради суддів України, було подано у п'ятницю у Верховному суді на конференції «Незалежність суддів в Україні». Участь в анонімному опитуванні взяли 579 суддів судів різних інстанцій (8-9% від загальної кількості суддів) з 7 областей, Автономної республіки Крим та Києва. За матеріалами: Коммерсантъ-Украина

facebook twitter
Другие новости