Корзина
40 отзывов
+38(067)748-94-96
Производители
Контакты
Юридическая консультация Адвокат Киев — 20 лет судебной практики
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380677489496
+380949265792
+380443618792
Адвокат Киев
УкраинаКиевработаем во всех районах Киева - прием в офисах и выезд адвокатов
648-578-883
advokatkieva
Карта

АКТ ПРОТЕСТА ВЕКСЕЛЯ

АКТ ПРОТЕСТА ВЕКСЕЛЯ
  • Услуга

800 грн.

АКТ ПРОТЕСТА ВЕКСЕЛЯ
800 грн.
УслугаАКТ ПРОТЕСТА ВЕКСЕЛЯ
+380677489496
  • +380949265792
  • +380443618792
+380677489496
  • +380949265792
  • +380443618792
  • График работы
  • Адрес и контакты

ПРОТЕСТ ВЕКСЕЛЯ НОТАРИУС КИЕВ тел. 067 4450137

 

Опротестування векселя — засвідчена нотаріусом вимога здійснити встановлені дії за векселем для прискорення процедури судового розгляду та стягнення.

ПРОТЕСТ ВЕКСЕЛЯ - АКТ ПРО ПРОТЕСТ ВЕКСЕЛЯ

Приватний нотаріус Буждіганчук Євдокія Юріївна - 067 4450137 

 

Перш, ніж здійснювати протест векселя, нотаріус встановлює, чи дійсно документ є векселем, перевіряє його реквізити, визначає права суб'єктів вексельного обігу і термін, протягом якого вексель підлягає оплаті, а також перевіряє строки звернення за опротестуванням векселя і місце вчинення опротестування. Протести векселі про неакцепт та недатування акцепту здійснюються за місцезнаходженням векселедавця, а протести векселі про несплату - за місцем платежу.

Причини протесту векселя:

відмова платника від оплати векселя (протест в неоплаті);

відмова платника від акцепту векселя (протест в неакцепті);

відмова акцептанта проставити дату акцепту (протест в недатуванні акцепту);

відмова депозитарія векселя від видачі його власнику (протест у неврученні).

Найбільш розповсюдженими є протест в неоплаті та неакцепті векселя.

Протести векселів вчиняються нотаріусом відповідно до Уніфікованого закону про переказні векселі та прості векселіЗакону України „Про обіг векселів в Україні”.

Процедура здійснення протесту


У день прийняття векселя до протесту нотаріус пред'являє платнику або доміциліату вимогу про оплату ( або акцепт ) векселя , у якому вказує про надходження заяви про протест векселя з усіма його реквізитами та пропозицією сплатити чи акцептувати вексель у визначений термін або повідомити про оплату або акцепт векселя.
Якщо платник ( домицилиат ) оплатить вексель, нотаріус, не здійснюючи протесту, повертає вексель платнику з написом на самому векселі про одержання векселедержателем платежу та інших сум за встановленою формою. Якщо платник зробив відмітку про акцепт на переказному векселі, вексель також повертається векселедержателю без протесту.
У разі відмови платника ( доміциліата ) оплатити або акцептувати вексель або якщо він не з'явився до нотаріуса , нотаріус протестує вексель проти всіх векселезобов'язаних осіб .
Протест супроводжується проставленням на векселі відповідної відмітки про вчинення протесту і складанням акта про протест . Якщо місцезнаходження платника невідоме , протест векселя вчиняється без пред'явлення вимоги про оплату або акцепт векселя з відповідною відміткою в акті про протест та в реєстрі нотаріальних дій . За скоєння протесту стягується державне мито .
Акт про протест векселя звичайно містить :
- Відомості про векселедавця , пред'явивши вексель до протесту ;
- Відомості про платника за векселем ;
- Реквізити векселя;
- Відомості про пред'явлення нотаріусом вимог про акцепт або платіж та отриманні відмови ;
- Вказівка ​​мотивів відмови ;
- Дані про заявлений посередництва ;
- Дату і місце вчинення протесту ;
- Дані про нотаріуса , що здійснює протест ;
- Підпис і печатка нотаріуса .
Опротестований вексель разом з актом про протест видається векселедержателю або уповноваженій особі .

 

 

 

 

бланк  реєстру виданих векселів, банківські операції з векселями, операції банків з векселями, чи можна продати вексель без торговця цінними паперами, оподаткування векселю за податковим кодексом, промышленные векселя, какой вексель передается простым вручением, податковий вексель 2014, на какой срок выдается вексель до востребования, облік векселів згідно податкового кодексу, вексельное законодательство украины, внесение изменений в вексель, налогообложение вексельных операций в украине, солидарное взыскание, кредитні операції банків з векселями, преимущества и недостатки вексельной формы расчетов, вексельное обращение в украине 2014, закон украины о вексельном обращении, простий податковий вексель

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 800 грн.